info@beket.com.tr

BEKET HAKKIMIZDA

Beket 15 yıla dayanan bilgi birikimi ve tecrübe ile ray bağlantı sistemleri ve kaldırma ekipmanları alanında mühendislik tasarım ve üretim desteği vererek sanayi ve endüstriye katkı sağlamak amacıyla kurulmuştur. Müşterilerinin istekleri ve maksimum hizmet sunmak Beket için çıkış noktasıdır.

Gelişmekte olan portföyümüz ve ilkelerimiz doğrultusunda sunduğumuz kalite çalışmalarımızın ciddiyeti ve öneminin en güçlü kanıtı olacaktır.

Ray bağlantı sistemleri ve kaldırma ekipmanları sektörlerinde son yıllarda geliştirmiş olduğumuz deneyim ve bilgimiz mevcut olan sistemlerin geliştirilmesi, projelerinize özel sistemlerin üretilmesi bu vesileyle zaman kurulum ve para tasarrufu ettirecek olan tasarımlarımızın, dikkatinizi çekmesini istiyoruz.

Beket mühendislik ve tedarik alanlarında müşterilerini rahatlatır. Yenilikler konusunda Beket sizlerle birlikte düşünmekten gurur duyar. Bu şekilde yeni ürünler ve değişiklikleri tasarlayabiliriz.

Günün 24 saati hizmetinizdeyiz ve bize ulaşabilirsiniz. Acil durumlarda problemleri çözmek için elimizden geleni yapıyoruz.